Darıca Kombi Servisi 

Darıca Kombi Servisi hizmetlerini standart üstü kalitesi ile sürdüren bir firma olmak için sürekli olarak gelişim göstermektedir. Sektörün öncü firmalarından olarak adından sıkça bahsettirmeyi başarmıştır.
Firmamız müşterilerine %100 memnuniyeti yaşattırma konusunda kesin garanti sunmak için çalışmaktadır.Çalışma zamanları boyunca uzman ekipleri her zaman müşteri memnunetinin geçer esas aldığını hedeflemiştir. Bu nedenle de çalışmalarını  işin başından bitimine kadar önemser. Hizmetlerinin tamamında çalışmalarını bu denli özverili ve özenli durumda olan Darıca Kombi Servisi’ne güven duyduğunuz sürece sizler de kombinizde yaşadığınız ya da yaşayacağınız tüm sorunların bertaraf olduğunu kısa sürede çözüm bulduğunu göreceksiniz.

Neden Darıca Kombi Servisi?

NEDEN DARICA KOMBİ SERVİSİ'ni SEÇMELİYİM?

 • Hızlıdır: Müşterilerin yaşadığı sorunların bilincinde olarak çalışmalarını hızlı ve kesin çözüm getirisi sunarak gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Müşterilerini hiçbir zaman bekletmez ve uygunluğu müşterinin belirlediği zaman dilimlerinde müsaitlik durumları arasında çalışmalarını sağlar. Müşterisini asla bekletmez. Vermiş olduğu zaman dilimi içerisinde evinize, iş yerinize gelmeyi garanti eder.
 • Ekonomiktir: Kombi Servisi sektöründe arıza durumlarının onarımlarından tutun da bakım ya da farklı uygulamalar sonucunda çıkan masrafı her zaman düşük olarak müşterilerine sunmayı hedefler. Müşterilerinin bütçesini düşünür ve ekonomik fiyatları ile tercih eder.
 • Güvenilirdir: Kombi Servisi Sektöründe güvenilir olmanın ve güven kazanmanın ne demek olduğunu iyi bilir, ve müşterilerine bu güven ortamını sağlamak için bu güven bilinci ile hareket eder. Hiçbir zaman müşterilerinin güvenini boşa çıkarmaz. Güven duygusunu yaşattırana dek hizmetlerini gerçekleştirmeye devam eder.
 • Garantilidir: Darıca Kombi Servisi çalışmalarının her zaman arkasındadır, yapmış olduğu tüm işlemler, 1 yıl garanti kapsamındadır. Yapılan her işlem, her parça, yaptığı her bir çalışmaya garanti sunar. Problemleri ortadan kaldırma konusunda yaptığı parça tamiri ve değişim gibi uygulamalara 1 yıl kadar garanti sunar. Bu garanti ile de tüketicilerini memnun etmeye devam eder.
   %100 Memnuniyet Esastır.: Kombi Servisi husunda hizmet vermekte olan Darıca Kombi Servisi çalışmalarının en başından sonuna kadar tüketicisini memnun etmeye çalışır. Müşterisinin mağduriyetine son vermek adına gerekli çalışmaları yapar ve müşterilerinin yüzünü güldürecek çalışmaları ile hizmetlerini devam ettirir. Yapmış olduğu işler içerisinde arkasında hiçbir zaman mağdur müşteri bırakmaz, yüzleri gülen, sorunları giderilmiş müşteriler bırakır.
 • Kesin Çözüm-Kalıcı Sonuçlar Esastır: Darıca Kombi Servisi yaptığı her çalışma esnasında kesin çözümleri ve kalıcı sonuçları esas alır. Müşterisine aynı sorunu bir kez ya da birkaç kez daha yaşatmaz. Bir kez sorun yaşayıp da Darıca Kombi Servisinden yardım talep etmiş olan kullanıcı yaşadığı sorunu firmamız sayesinde unutur.
 • Kesintisiz Hizmet: Günün, hangi zamanında olursa olsun Darıca Kombi Servisi sizlere hizmet sunmaya ya da problemler karşısında yardımcı olmaya hazırdır. Yaşanan sorunun hangi gün, hangi saat , hangi dakika olması önemsizdir.
 • Kampanyalar: Darıca Kombi Servisi müşterisinin bütçesini düşünür, kendi içinde çeşitli kampanyalar oluşturmayı her zaman uygun fiyat politikasını esas alır, bu tip kampanya dönemlerinde müşterilerinin cebindeki paranın da hesabını yapmasını. tükecilerinin nu kampanyalarla bütçesine hitap etmektedir.
  Kombi bakımı, tesisat yıkama, gaz alarm cihazı, petek temizliği, kombi bakımı, arıza tespiti, gibi çeşitli kampanyalardan günün her saatinde yararlanabilirsiniz.

Darıca Kombi Servisi Telefon Numaramız; tel:05312397912


MEMNUNİYET!
Darıca Kombi Servisi firması tüketicilerine sadece sorunlarında yardımcı olmaz. Merak ettiği tüm konular hakkındaki sorularına yanıt sunar. Yanıtları alan kullanıcı her şekilde memnuniyeti yaşar! Darıca Kombi Servisi kısacası sadece tüketici memnuniyeti adına çalışır! Çalışmalarına güvenir, arkasında durur… Kullanıcı beklentisi hangi yönde ise ona göre yanıt sunar ve onları mağdur etmemek adına çaba harcar… 


TEKNOLOJİ

Yenilenen teknoloji ile çalışmalarını geliştiriyor ve her zaman için de bilgisine yeni bilgiler ekliyor… Sırf kullanıcıları yaşadıkları sorunlar konusunda çaresizliği yaşamasın diye kesintisiz çalışmalar sunuyor. Bilgi almak istediğiniz konular olur düşüncesi ile çağrı merkezi ekibi ile de kesintisiz olarak huzurlarınızdaki yerini alıyor… Sorun kombi problemi ise Darıca Kombi Servisi’ne güvenin…

TEKNİSYEN KALİTESİ
Darıca Kombi Servisi ekibi alanında uzman, sertifikalı, deneyim ve tecrübe sahibi teknisyen ekibi ile huzurlarınıza çıkıyor… Tüketici talebini düşünerek hareket ediyor ve yalnızca sorunları çözümlemekle kalmayıp tüketici aklını karıştıran sorulara da yanıtlar veriyor. Tüketicinin talep ettiği hizmeti sunmaya devam ederken mağduriyete kesinlikle yer vermiyor… Tüketicilerine yer aldığı her bir bölgeden hizmetlerini sunuyor, onları bekletmiyor, talep edilen zaman diliminde tüketici adresinde bulunmuş oluyor…
KALİTEMİZ!
‘’Kombi Servisi’nden Fazlası’’ sloganı ile huzurlarınızda yer alan Darıca Kombi Servisi beklediğiniz ve aradığınız kaliteli hizmetleri ayağınıza kadar ulaştırmaya devam etmektedir… Tek bir seçim ile kusursuzluk arayanlar firmamıza ulaşabilir… Darıca Kombi Servisi bu piyasada en kaliteli hizmetleri sunar. Bu kalitesini her bir çalışmasına yansıtarak kullanıcılarını memnun ve mutlu eder. Kalitesinden ödün vermeksizin çalışmalarına kaldığı yerden devam eder ve tüketici sorunlarını da çözümlemiş olur.