Kombi Bakımı 

Uzun yıllar müşterilerine kombi bakımı hizmeti sunan firmamız, kombilerde meydana gelen arızaları kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır, .Kombi bakımı hizmeti ile müşterilere etkili ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlayan firmamız, yılda en az bir veya iki kez kombi bakım hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede kombilerin daha uzun süre kullanılması ve kaliteli bir şekilde çalışması sağlanır. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu her an iletişim numaralarından firmamızı arayarak, hizmet alması mümkündür. Olabilecek en hızlı sürede müşterilerin adreslerine gerekli olan ekipmanlar ile gidilerek, kombi bakımı ve temizliği gibi birçok işlem kaliteli bir şekilde gerçekleştirilecektir. Firmamız güler yüzlü personelleri ile müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması için kendini sürekli olarak geliştirmektedir.
 Kombilerde meydana gelen arızaların giderilmesi konusunda teknik personel ekipleri yedek parça kullanımı da gerçekleştirmektedir. Düzenli olarak kombilerin bakım işlemleri, temizliği ve gerekli durumlarda parça değişimleri alanında uzman personeller tarafından yapılmaktadır. Kaliteli ve etkili hizmet sunan firmamız, yakın bölgelerdeki müşterilerine uzun yıllardır kombi bakım hizmeti sağlamaktadır. Müşterilerin Çayırova, Darıca kombi temizliği gibi hizmetleri de firmamız ile iletişime geçerek alabilmesi mümkündür
Kombi Bakımı Hizmeti Avantajları
Firmamız düzenli olarak kombi bakımı konusunda kendini geliştirmekte ve personellerine bu yönde eğitim vermektedir. Müşteriler, ihtiyaç duydukları bakım işlemlerini kaliteli ve etkili bir şekilde alabilmek için, firmamızın iletişim numaralarından iletişime geçmelidir. Kombiler düzenli olarak bakımları yapıldığında, daha uzun süre kullanım sağlamaktadır. Gebze kombi servisi tarafından gerçekleştirilen bakım işlemler sayesinde, uzun yıllar rahat bir şekilde kombiler kullanılabilir. Firmamızın sağladığı kombi bakımı hizmeti sayesinde müşteriler birçok avantaj elde etmektedir. Bu avantajlar arasında, kombilerin daha iyi çalışması ve maliyetlerden tasarruf edilmesi yer alır. Kombilerin yaz ve kış olarak, yılda iki kez düzenli olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu noktada meydana gelen arızaların nedenlerinin araştırılması, kombi kart değişimi gibi işlemlerin yapılabilmesi için, profesyonel bir hizmet alınması konusu büyük önem taşımaktadır. Firmamız ile iletişime geçen müşterilerin aciliyet ve kritik durumların meydana gelmesi konusunda, bu bilgiyi firma ile paylaşarak teknik servis personellerinin olabilecek en hızlı sürede adreslerine ulaşmasını talep etme hakkı vardır. Kombilerde meydana gelen arızalar uzun vadede ciddi sorunlar meydana getirebilir. Bu nedenle vakit kaybetmeden kombide meydana gelen arızaların firmaya bildirilmesi ve gerekli hizmetin alınması gerekir.
Kombi Bakımı Hizmeti Fiyatları
Kombilerde meydana gelen arızaların ve yapılan bakımların çeşidine göre fiyatlar belirlenmektedir. Müşterilerine uygun fiyat seçenekleri ile kombi bakımı hizmeti sağlamaktadır. Kombi bakımlarının yapılması, kombi temizliği gibi işlemlerin kaliteli ve etkili bir şekilde uygun fiyatlarla sağlanması, müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Müşterilerin alacakları hizmetler ve firmamızın sağladığı diğer hizmetler hakkında bilgi almak için iletişim adreslerinden ulaşım sağlayarak bilgi alabilirler. Fiyatı etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Kombilerde meydana gelen arızaların boyutu ve kullanılacak yedek parçaların orijinal olması gibi durumlarda, fiyatların yükselmesi olağan bir durumdur. Aynı zamanda firmanın uzun mesafede bulunan adreslere kombi hizmetini sağlaması, fiyatı etkileyen diğer faktörden bir tanesidir. Kombi bakımlarının düzenli olarak yapılması ve kombi bakımı konusunda uzman personelleri ile çalışılması, uzun yıllar sağlıklı bir kombi sistemine sahip olunmasını sağlamaktadır. Müşteriler kombi bakımlarını aksatmadan düzenli bir şekilde ve uygun fiyatlarla sağlayabilmeleri açısından, firmamızdan hizmet alabilirler. Firmamız bölgede bulunan diğer firmalardan daha uygun fiyat seçeneklerini müşterilere sunmaktadır. Sağlanan hizmetler hakkında görüş almak ve  ihtiyaç duyulan hizmetler için 7/24 irtibat kurulması mümkündür.