En İyi Kombiler 

En iyi kombiler konusunda uzman ekibimizin tecrübelerinde faydalanmak ve bilgi almak için firmamıza müracaat edebilir ve etraflı bilgi ve hizmet alabilirsiniz.
En iyi kombiler konusunda araştırmalar yakın zamanda hız kazanmış görünüyor. Son yıllarda gelişen teknoloji ile beraber evlerde ve hatta işyerlerinde kombi kullanımının artması ile beraber her geçen gün yeni kombi alımlarının da arttığı bilinmektedir. Çayırova Gebze bölgesinde en iyi kombi arayışınız bulunmakta ise firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Kombiler Ve Özellikleri

Öncelik ile kombinin takılacağı alandaki ısı kayıplarının tespit edilmesi ve giderilmesi önem arz etmektedir. Bu anlamda evin izolasyonunun iyi olması kombi verimi açısından önemlidir.
Bu önlemler alındıktan sonra en iyi kombiler hakkında araştırma yapılabilir. Bu anlamda iyi bilinen kombilerden biri Buderus Logamax Plus yoğuşmalı kombi olmaktadır. Bu kombinin özellikleri arasında tasarruflu ve güvenilir olması bulunmaktadır. Bunun yanı sıra enerji verimliliği yüzde 93 oranlarındadır. Bu anlamda oldukça başarılı olduğu bilinmektedir. Bu kombi cihazının 47 ile 48 kilogram civarında ağırlığı bulunmaktadır.
Bir diğer iyi kombi olarak bilinen cihaz ise Vaillant Eco Tec yoğuşmalı kombidir. Menşei Almanya olan bu kombinin ısı kapasitesi 35 – 55 arasındadır. Enerji verimliliği yüzde 93 civarlarındadır. Ağırlığı ise 26 kilogram civarlarında olarak bilinir.
Viessman Vitodens 200 kombi cihazı da yine Almanya menşeilidir. Oldukça enerji tasarruflu olarak bilinen bu kombi cihazı, sektöründe en iyilerden biri olarak bilinmektedir. Ancak enerji verimliliği yüzde 90 civarlarındadır ve ağırlığı yaklaşık olarak 65 kilogram denilebilir.
Alarko Seradens Super Plus yoğuşmalı kombi ise İtalya menşeilidir. Bu cihazın yüzde yüz verimliliğinin yanı sıra görünüşü de modern ve şıktır. Bunun yanı sıra çevre dostu bir cihaz olarak da bilinir. Enerji verimliliği yüzde yüzdür ve ağırlığı yaklaşık olarak 36 kilogramdır.
Baymak Duo Tec Premix kombi cihazı ise Hollanda menşeilidir. Bu cihazın yüzde 109 verim gücü bulunmaktadır. Ayrıca düşük elektrik tüketimi mevcuttur ve paslanmaz çeliğe ve lcd ekrana sahiptir. Ağırlığı ise yaklaşık olarak 44 kilogram civarında bulunmaktadır.
Bosh Condens 7000i kombi cihazı yine Almanya menşeilidir. Enerji verimliliği yüzde 109dur ve ağırlığı ise 43 kilogram civarında bulunmaktadır denilebilir.
Demirdöküm Nitromix Plus ise Fransa menşeilidir. Haftalık olarak programlanabilme özelliğine sahiptir. Bunun dışında enerji verimliliği yüzde 92 civarlarındadır ve ağırlığı ise 35 kilogram civarında olduğu bilinir.
Airfel Digifel Premix kombi cihazı yine İtalya menşeilidir. Tam yoğuşma özelliğine ve lcd ekrana sahip olması ile bilinir. Yüksek tasarrufun yanı sıra yüksek verime ve düşük doğalgaz tüketimine sahiptir. Bunun yanında enerji verimliliği yüzde 108 civarındadır. Ayrıca ağırlığı ise 44 kilogram civarındadır.
Eca Proteus Premix ise Türkiye menşeili bir kombi cihazıdır. 3 yıl garantili olan bu kombi cihazının 17 farklı emniyet sistemi bulunmaktadır. Enerji verimliliği yüzde 107 olarak bilinir ve ağırlığı ise 32 kilogram civarındadır.
Sanica Java yoğuşmalı kombi yine Türkiye menşeilidir. 7 yıl garanti süresi bulunmaktadır ve bunun yanı sıra arıza durumlarında parçası piyasada kolayca bulunabilmektedir. Enerji verimliliği yüzde 105 civarlarındadır ve ağırlığı ise 29 kilogram civarındadır denilebilir.

En İyi Kombiler İçin Bizi Arayın

Darıca bölgesinde en iyi kombi arayışınız bulunmakta ise firmamızdan en iyi ve aynı zamanda faydalı desteği alabilmeniz mümkündür. Her türlü kombi ihtiyacınız ve kombi teknik servis ihtiyacınızda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. En iyi kombiler anlamında sizlere yardımcı olabilecek alanında profesyonelleşmiş ve uzman kadromuz ile firmamız hizmetinizdedir.